کانال رسمی آموزش پارمیس همراه

تلگرام پارمیس

کانال رسمی تلگرام پارمیس

تلگرام پارمیس

دنبال کردن اینستاگرام پارمیس

اینستاگرام پارمیس

شنبه, 25 خرداد 1392 16:32

Bitdefender Total Security

نوشته شده توسط
پسندیــدم
(0 آرا)

 

توتال سکیوریتی بیت دیفندر 2013

Bitdefender Total Security

Bitdefender Total Security


نه تنها امنیت...
بلکه امنیتی آرام!
 

در صورتی که شما یک دانشمند در زمینه موشک اتمی باشید، یک آنتی ویروس تا چه میزان می تواند موثر باشد تا بتوان از آن به طور کامل استفاده کرد؟

خلبان خودکار بیت دیفندرمی تواند تمامی تصمیم های امنیتی را بی سر و صدا برای شما بگیرد – و این امکان را برای شما فراهم سازد که بدون مزاحمت و ایجاد کندی، از PC خود لذت ببرید.

هرگز نگران نباشید که هکرها اطلاعات امنیتی شما را دوباره سرقت کنند!BitdefenderSafepay™ به طور خودکار تمامی صفحات بانکداری اینترنتی و خرید اینترنتی شما را در یک جستجوگر امن زرهی مجزا باز می کند.

 

   پرداخت امن بیت دیفندر - به طور خودکار هکرها را به وسیله باز کردن تمامی صفحات بانکداری آنلاین شما در یک مرورگر امن و مجزا در پشت سدها نگه می دارد.
 

  اسکن توزیع کننده – اسکن توزیع کننده، مقاطع زمانی را برای انجام اسکن تمامی سیستم شما پیدا می کند و به کار می برد که استفاده از منبع سیستم پایین تر از آستانه معینی باشد. به این روش بیت دیفندردر فعالیت های کاربر ایجاد اختلال نمی کند و بر پاسخدهی سیستم تاثیر نمی گذارد.
 

  Bitdefender Autopilot™ -خلبان اتوماتیک™تجربه ای بدون زحمت را فراهم می سازد و تصمیمات امنیتی را بدون اینکه شما را در میان بگذارد اتخاذ می کند. این به معنای عدم هشدار، صفحات مزاحم و ناخواسته و نیاز به پیکربندی است.
 

  فیلتر داده های شخصی–از اینکه داده های حساس (مانند هر چیزی،حتی شبیه به عدد امنیت اجتماعی شما) از کامپیوتر خارج شود جلوگیری می کند.

  


لینک دانلود توتال سکیوریتی بیت دیفندر 2013 به زبان فارسی :

برای ویندوزهای 32 بیتی

برای ویندوزهای 64 بیتی

لینک دانلود توتال سکیوریتی بیت دیفندر 2013 به زبان انگلیسی:
برای ویندوزهای 32 بیتی

برای ویندوزهای 64 بیتی

خواندن 8938 بار آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 19 آذر 1392 10:36

ارسال نظر

خبرنامه
خبرنامه پارمیس
با عضویت در خبرنامه آخرین اخبار و اطلاعیه های پارمیس را در ایمیل خود دریافت نمایید.

افتخارات پارمیس

جوایز و افتخارات پارمیس